Apartamento No Condominio Gaivotas
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen binnen een korte wandeling van 6 minuten van Praia de Sernambetiba, heeft Apartamento No Condominio Gaivotas Rio de Janeiro gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt.
Het appartement is te vinden in de Recreio dos Bandeirantes wijk van Rio de Janeiro, op 6 km van het strand Grumari. Shrine of Nossa Senhora do Rosário de Fátima is bereikbaar binnen 4 km.
Apartamento No Condominio Gaivotas ligt op rijafstand van 60 minuten van Estação D Pedro II Central treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Shopping Barra Bonita750 m
- Shopping Onda Carioca750 m
- strand Pontal700 m
- Roncador Lookout600 m
- Abricó Beach4,1 km
- Recreio dos Bandeirantes Beach1,9 km
- Praia da Macumba200 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim47 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station33 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento No Condominio Gaivotas?
De prijs van het boeken van Apartamento No Condominio Gaivotas is $226. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Apartamento No Condominio Gaivotas?
Er is Estação D Pedro II Central treinstation op 33 km van Apartamento No Condominio Gaivotas.